vs

Report

Ahoj,po turnaji ve Statenicich ,kde se kluci vlastně rozehráli nás čekal mistrak na Jižním městě proti Dukle JM . Přesun jsme zvládli i když já pražák přijel poslední.Dnes snámi byl nový hráč Filip ,který se neztratil a srdnatě bojoval a dával branky.Také si dnes užil premiéru Fanda (Ferda 😄 ) a byl jsem mile překvapen jak mu to šlo. V zápase proti nám nastoupili kompletni 2013 . Soupeř byl proti nám dost vyspělejší a měli jednoho rozdilovrho hráče č.8 ,který nám sázel gól za gólem. Byl jsem ,ale spokojen jak kluci s ním bojovali. Dnes kluci dřeli ,šli všichni soupeři do těla kombinovali a poctivě se vraceli.Dale musím říci, že vydrželi fyzicky, možná po třetí čtvrtině, ale bylo vidět, že už by to kluci měli rádi za sebou. Honza udělal dobrý tah že dal Míšu do útoku a Sebu do branky,který udržel čisté konto a Míša v útoku řádil a soupeři dal 3 góly. Zápas jsme nakonec vyhráli 20:12 (6:1, 5:6, 4:5, 5:0) Dnes musím všechny kluky pochválit jak to zvládli, odehráli vlastně 9 utkání po 20 minutách a je vidět jak jsou na tom fyzicky. Dále bylo dobré, že se už střídaly 2 party a nehráli jsme s 2 nebo 3 náhradníky. Až budeme kompletní tak to bude dobrý mančaft .Všechny zdravim 🙋‍♂️

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
16-09-2023 14:00 Mistrovské utkání 2023/2024

Hřiště

Dukla Squashpoint
Squashpoint, 938/79, Květnového vítězství, Háje, Hlavní město Praha, Praha, 149 00, Česko