Místo konání: Stadion Sk Ďáblice, Kokořínská 400/34, Praha 8 - Ďáblice

Triangl-Pardubice,Bohemians,Slavia HK (6+1) – 1.místo

Datum: 04:05:24
Místo konání: Pod Vinicí 2843, 530 02 Pardubice

Ahoj TYGŘI, dnes jsme si zajeli na přátelský turnaj do Pardubic. Nejprve se musím omluvit Honzovi, protože jsme měli málo kluků a ještě se hrálo 6+1, tak jsem to chtěl zrušit, ale nekompromisně jsem byl odmítnut a tak našich 9 statečných odehrálo 3 zápasy po 30 minutách a ještě ve velkém vedru. Musím před klukama smeknout, protože to odjížděli jak se říká po p….. 😀. Všichni si mákli a těch šancí, co jsme nedali. Musím ale kluky pochválit, že si i proti takto těžkým soupeřům vypracujeme šance. Kluci hráli i hodně kombinačně. Jsem překvapen, že fyzicky jsme všechny soupeře přehráli.
První utkání jsme nastoupili proti Slavii Hradec. Soupeř byl nakombinovaný s 2013 a to bylo dobře, že kluci museli máknout. Nakonec utkání bylo v naší režii a vyhráli jsme 6:0.
Druhé utkání nás čekala Bohemka, která přijela asi v tom nejsilnějším. Utkání bylo vyrovnané, kluci si plnili své úkoly, včas byli u soupeře a hlavně si vytvářeli šance. Hodně jich pochytal jejich brankář.
Nakonec jsme dali 3 branky a vyhráli opět s čistým kontem.
Poslední utkání jsme hráli proti Pardubicím. Kluci opět makali a za 30 minut nastříleli soupeři 9 branek, jenom škoda , že jsme v poslední minutě dostali branku, protože s nulou vyhrát by byla paráda.
Dnes musím kluky hodně pochválit i když bych si ještě od útoku více přál, aby se vraceli a bojovali o každý míč. Určitě každý ví o koho jde. Opět jsme nastříleli hodně branek a všichni se trefili.