vs

Report

Ahoj 🐯 ,dnes jsme odehráli další dvě utkání zimní ligy. Za krásného slunečného počasí jsme nejdříve nastoupili proti Hradci Králové. Byla to další konfrontace s ligovým týmem, který má velkou základnu a město se 100000 obyvatel. Kluci potvrdili , že Hradec v červnu porazili zaslouženě na Jako Cupu. Dnes opět vyhráli a to přesvědčivě 14:5.
Hradec kluci jasně přehráli a nebudu zjišťovat s čím přijeli, jestli z béčkem nebo cečkem. Prostě je to Hradec. Kluci hráli s chutí, kombinovali, stříleli, hráli zodpovědně a soupeři toho moc nedovolili.
Druhé utkání jsme nastoupili proti domácí Roudnici. Tady bych dodal asi, že to bylo jako NEBE a DUDY s prvním utkáním. Kluci si nechali dát za 5 minut 3 góly a najednou hlavy dole .Potom to bylo ještě dokonce o 4 branky. Roudnice na nás vlitla a to co zdobí většinou nás tak se jí proti nám dařilo a to byla BOJOVNOST. Klukům se podařilo v první půlce zkorigovat na 4:1.Meli jsme 25 minut na vyrovnání, ale opět jsme vstoupili do hry špatně a najednou to bylo 5:1. Do konce zbývalo ještě 20 minut a tady musím kluky pochválit, že chtěli výsledek zkorigovat a začali makat. Soupeře do šanci moc nepouštěli a když ano tak Míša vše zachránil . Po brance na 2:5 kluci makali, ale ne a ne to tam spadnout .Po brance na 3:5 zbývalo do konce 10 minut a po tlaku jsem věřil že to kluci vyrovnají. Bohužel šanci bylo hodně, ale soupeř dobře blokovat střely trefili jsme tyč a aspoň 4x gólmana. Dnes nám to Roudnice vrátila, ale kluci to nevzdali. Jenom mě mrzí ,že někteří 2 utkání 2×25 utkání nevydrželi a docházela jim fyzička .Bylo to hodně vidět. Hodně míčů ztratíme kličkou do hráče, místo aby jsme to vykombinovali. Těch ztrát je hodně a potom nás to stojí hodně sil získat míč znova .Dnes jsme odehráli opět dva těžké zápasy a to je účel této zimní ligy. Kluci se stále učí a neumějí ještě vyhodnotit kdy jít do klíčky nebo vystřelit. Stále si ještě před střelbou chceme připravit míč abychom vystřelili, ale dlouho to trvá. No na střelbě budeme muset zapracovat na trénincích 😀 . TYGŘI jedeme dál, dnes to byla smůla při prohře, že jsme nevyrovnali ale kluci makali .Všem rodičům děkuji za stálé povzbuzování.