vs

Report

Honza: Ahoj dneska je report na mě 🤣 pokusím se se tedy něco sepsat. Další kolo mistrovského utkání proti Dolním Počernicím. První poločas byl z naší ospalý a vázla nám produktivita – tady nám hodně chybí Eliáš který jmto bere na sebe z pozice snipera. My místo toho abychom vystřelili hrajeme tiki taka až do brány nebo trefíme gólmana a vše do středu brány.. první půlka skončila výsledkem 2:2 kde se nám soupeř hodně vyrovnal agresivitou až jednou zákeřností s pokusem o plivnutí.. řekli jsme si že takhle pokračovat nechceme a kluci začnou více střílet, to se nám začalo dařit a kluci přehrávali soupeře fyzičkou.. chválím dneska Míšu za práci nohou a jeho rozehrávku ..totéž platí pro Sébu v poslední čtvrtině.. stále je potřeba makat na prvním doteku není možné odevzdávat balón soupeři a koukat co se stane. Na tom zapracujeme.. všechny dneska chválím.