vs

Report

Honza: Dekuju moc všem jak klukům za přístup tak rodičům za fandění. Dneska si to vzali kluci hodně k srdci a hráli zodpovědně, přesně podle toho co jsme si řekli v šatně.
Chyby jsou a budou jinak by to nebyl fotbal. Moc mě těší že se nám vyrovnali max 2-3 hráči z Meteoru technikou. Jinak jsme je dnes k ničemu nepustili jak důrazem, hrou a sebevědomím. Jarda napíše report ale za mě skvělý výkon.

Jarda: Ahoj všichni TYGŘI. Dnes jsme si pozvali na generálku před Polskem METEOR. Hrálo se 4×25 minut a bylo vidět, že kluci mají natrénováno a makali celý zápas. Kluci šli hned od začátku do toho naplno. Brzo se ujali vedeni a to už nepustili. Soupeř nemá špatný tým, ale dnes jsme je k ničemu nepustili. Padali krásně branky a kluci si hru užívali. Soupeř měl 3 kvalitní hráče ,ale to bohužel nestačí. Bylo vidět, že kluci mají lepší fyzičku, protože druhý poločas už byli jasným pánem na hřišti. Dnes si zachytal i Míša a musím ho pochválit, za branky nemohl a líbilo se mě, že se dnes snažil i s těžkým soupeřem stále rozehrávat. Výsledek nakonec byl 22:6 ( 4:1,3:1,9:2,6:2). Ještě děkuji Lucce za přímý přenos z utkání. Kdo to má. Moc děkuji a I vám rodičům za podporu kluků.