vs

Report

Ahoj tygři a tygřice,
dnes jsme zavítali na zimní ligu na kterou jsme se tak všichni těšili – silní soupeři a pořádná konfrontace.
První zápas nás čekala Roudnice nad Labem, již před zápasem jsem viděl,že někteří kluci jsou nervózní, ale řekli jsme si, že to jsou to stejně starý kluci a budeme hrát svoji hru.
Příchodem na hřiště od první do poslední minuty kluci dodržovali pokyny a bylo to znát. Prvních pět minut oťukávaná z obou stran,my jsme nedali opět šance a říkal jsem si, že to dopadne jako s Pískem.. Opak byl pravdou kluci bojovali jeden za druhého vzájemně se hecovali, podporovali a výsledek 12:2 hovoří za vše. Soupeře jsme pomalu nepustili za půli, musím dát palec nahoru Eliášovi který sklepával balóny, udržel a makal jak dlouho jsem ho neviděl. Když nedal, tak ho nahradil Tonda (ač po nemoci) odehrál taktéž dobré utkání. Obrana dneska dobře doplňovala útok, nebála se hrát a střílela z vysokých pozic – bravo! Míša stálice v bráně, dnes si ani moc nezachytal, ale taktéž velké zlepšení ve hře nohou (až na ten jeden kiks a likvidační zákrok proti MB). Toto utkání jsme vyhráli 12:2 a kluci si užívali skvělou hru a výhru.

Druhý zápas nás čekala Mladá Boleslav kde jsme začali a opět jsme nedali cca dvě šance, poté jsme již převzali otěže a rozdílem dvou tříd jsme Mladou Boleslav přejeli 20:1.

Chválím dneska každého kdo byl na place, kluci si vzali po čtvrtku slova k srdci a dneska jsem viděl úplně jinej tým na place. Kličky, akce, střelba.
Koho chci vyzdvihnout je Séba, hrál přesně to co jsem mu řekl a obranu skvěle doplňoval a Roudnice a MB snad neměli šanci ze hry.

Dneska mám jen slova chvály a škoda, že to neviděl Jarda a Daník, kteří jsou nemocní, dekuju vsem rodicum za fandeni!!! Tak tygři makáme a za chvíli tu jsou Vánoce! SKVELY VYKON