vs

Report

Ahoj TYGŘI, dnes jsme si zajeli do Roudnice zahrát přátelák se Spartou, která je tam na herním soustředění. Hrálo se 4 x 20 minut 6+1. První čtvrtinu jsme na Spartu vlítli a dá se říci, že prvních 15 minut jsme Spartu k ničemu nepustili .Byl to od nás krásný fotbal, ale bohužel nedali branku z těch mnoha šanci. Kdyby to bylo 4:0 nikdo by se nedivil. Bohužel šance se neproměnili a prohrávali jsme najednou 1:0 a tak to i skončilo. Druhou čtvrtku jsme začali stejně a vyrovnali jsme z penalty na 1+1. V této fázi jsme byli rovnocennými soupeři ..Sparta byla, ale aktivnější a začala nás přehrávat . Dostali jsme dva góly z rohu což je škoda. V této herní činnosti jsme moc hodní necháme se odstrčit, málo přistupujeme k hráči, máme zmatek při bránění. Škoda nakonec jsme tuto čtvrtku prohráli 1:4 . Poločas nakonec skončil 1:5 ,což byla škoda, protože šance jsme měli, ale to je fotbal. Třetí čtvrtku jsme prohráli 1:5. Tady už nám docházeli síly .Kluci si už nevěřili, zbavovali jsme se zbytečně míčů. Opět aspoň byli šance do kterých se kluci dostávali. Čtvrtou čtvrtku kluci brzo prohrávali o tři branky, ale kluci to nezabalili a stále bojovali . Tuto čtvrtku jsme nakonec prohráli 1:4 . Celkově skóre 3 :14 ,vypadá hrozivě, ale dát některé šance, byl by výsledek přijatelnější. Já bych byl spokojenější tak 7 :14 . Nezapomeňme, ale ,že to je Sparta, výběr nejlepších kluků z klubů z Prahy a okolí . Dnes bych chtěl pochválit Tondu ,který stále dřel jak ho známe, Eldu za branky a pohyb po hřišti, Brumlu ,jak se pral o míč ,Daniela za pohyb ve středu hřiště, Doktora za bojovnost a spousta vybojovaných míčů a hlavně Míšu v brance
Budu se asi opakovat ,ale naše hra je postavena na výkonu brankáře. Myslím , že tyto těžké zápasy nám ukazují jak kdo je na tom a v čem se musí zlepšovat. Myslím, že Sparta nepočítala ,že se na vítězství tak nadře . Kluky chválím, jak ji to nedali zadarmo.